Vianočné exterierové led ozdobné osvetlenie domu - teplá biela s flash efektom

TBLZF650

Nový produkt

Vianočné ozdobné osvetlenie domu teplá biela s flash efektom teplej bielej

Viac detailov

25,00 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

Nový vianočný exteriérový led cencúľový dekoračný ozdobný svetelný záves na výzdobu napríklad domu,firmy,balkónu,podstrešia,reštaurácie,firemnej budovy....v tvare cencúľov,je dlhý 6,5 metra /myslené je tým svietiaca časť/ + 1,5 m prívodný kábel,má 202  svetielok led diód s nízkou spotrebou el.energie a bez prehrievania sa.Každá desiata led dióda má flash efekt teda bliká čím tvorí krásny a jedinečný efekt ligotania.Dá sa nadpájať jeden za druhým,všetko potrebné k nadpojeniu je v každom balení preto netreba už nič dokupovať možno spojiť na jeden adaptér až 12 sád.

Je teplej bielej farby.

Ledky sú na husto.

Pri nadpojení viac kusov za sebou Vám vznikne požadovaná súvislá svetelná dĺžka bez prerušenia,do elektrickej zásuvky dáte len jeden prívodný kvalitný kábel.

Svetelný cencúľový záves má ip krytie,certifikáciu,je exteriérový ale dá sa použiť aj v interiéry.Dlhá životnosť,farebná stálosť svetla aj po rokoch používania, vysoká odolnosť poveternostným vplyvom, univerzálne použitie a minimálna spotreba elektrickej energie.

Technické parametre:
Dĺžka cencúľov: 40cm,30cm,20cm opakuje sa táto elegantná dĺžka
Technológia: LED
Počet LED: 202x
Príkon: 2,2W
Farba svetla: teplá biela s flash efektom teplej bielej
Kábel: Guma, 2-izolácia,transparentný /priehľadnej farby čiže nepôsobí rušivo a pekne splýva s pozadím/ je silikónový žiaden plast a tak jeho životnosť neovplyvňuje počasie
Konektor: EasyFix šrobovací

Svetelná dĺžka:6,5m

Prívodný kábel:1,5m


IP:IP44 použitie v exteriéri aj v interiéri, vianočné osvetlenie vonkajšie