Led osvetlenie cencúle meteor rain - padajúci sneh teplá biela 44cm dlhé

TBLCC44

Nový produkt

Nádherné dekoračné led osvetlenie cencúle - tvar cencúľa 3D čiže reálny tvar cencúľa nie rovná tyčka nazývané tiež padajúci sneh (niekde tiež označovaný ako padajúci dážď, padajúce cencúle či snowfall efekt,meteor rain,tečúca voda) je obľúbenou dekoráciou stromov ale aj fasád budov.

Viac detailov

24,90 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

Nádherné dekoračné led osvetlenie cencúle - tvar cencúľa 3D čiže reálny tvar cencúľa nie rovná tyčka nazývané tiež padajúci sneh (niekde tiež označovaný ako padajúci dážď, padajúce cencúle či snowfall efekt,meteor rain,tečúca voda) je obľúbenou dekoráciou stromov ale aj fasád budov. Svetlo padá z hora smerom dole. Svetelná časť je dlhá 2,5 metra + 1,5m prívodný kábel,má 8 ledkových cencúľov ktoré sú 44cm dlhé. Dajú sa nadpájať jeden za druhým aby ste dosiahli Vami požadovanú svetelnú dĺžku bez prerušenia svetelného efektu. Všetko potrebné pre spojenie viacerých súprav je už v každom balení preto netreba nič dokupovať.

Cencúle majú ip krytie,certifikáciu,sú exteriérové ale dajú sa použiť aj v interiéry. Dlhá životnosť,farebná stálosť svetla aj po rokoch používania, vysoká odolnosť poveternostným vplyvom, univerzálne použitie a minimálna spotreba elektrickej energie.

Sú teplej bielej farby 

Technické parametre:
Dĺžka reťaze na ktorej sú cencúle:4m z toho svetelná časť:2,5m

Prívodný kábel:1,5m
Technológia: LED
Počet LED cencúľov: 8x
Príkon: 9W
Farba svetla: teplá biela
Kábel: Guma, 2-izolácia,transparentný /priehľadnej farby/

IP krytie: IP44