Vianočné led osvetlenie domu modré cencúle 20m + flash efekt studená biela

PMLZ20F

Nový produkt

Nový vianočný exteriérový led dekoračný ozdobný svetelný záves v imitácii cencúľov na led vianočnú výzdobu domu,firmy,balkónu,podstrešia,reštaurácie,koliby,chaty,hotela....

Viac detailov

79,00 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

Nový vianočný exteriérový led dekoračný ozdobný svetelný záves v imitácii cencúľov na led vianočnú výzdobu domu,firmy,balkónu,podstrešia,reštaurácie,koliby,chaty,hotela....je v tvare cencúľov, dlhý 20 metrov myslené svetelná časť,má 500 svetielok led diód a obsahuje flash led diódy v studenej bielej farbe,má nízku spotrebou el.energie a neprehrieva sa.Dá sa nadpájať jeden za druhým,všetko potrebné k nadpojeniu viacerých súprav je v každom balení preto netreba už nič dokupovať. Pri nadpojení viac kusov za sebou Vám vznikne požadovaná súvislá svetelná dĺžka bez prerušenia svetelného a flash efektu,do elektrickej zásuvky dáte len jeden prívodný kábel. Cencúle sa opakujú v dĺžkach 50cm 30cm a 20cm. 

Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre zapojenie či už jednej reťaze alebo pre spojenie viacerých za sebou.


Svetelný cencúľový záves má ip krytie,certifikáciu,je exteriérový ale dá sa použiť aj v interiéry.Dlhá životnosť,farebná stálosť svetla aj po rokoch používania, vysoká odolnosť poveternostným vplyvom, univerzálne použitie a minimálna spotreba elektrickej energie.

Technické parametre:
Dĺžka cencúlov: 50cm,30cm,20cm opakuje sa
Technológia: LED
Počet LED: 500x
Príkon: 22W
Farba svetla: modrá,flash diódy sú studenej bielej farby /každá desiata led dióda má flash efekt/ligotanie/
Kábel: Guma, 2-izolácia,bielej farby
Konektor: EasyFix šrobovací
IP: IP44 použitie v exteriéri, vianočné osvetlenie vonkajšie