Doprava a platba

Spôsoby a možnosti dopravy:

Doprava kuriérom spoločnosti GLS alebo DHL(od 2,90 € s dph do 4,90 € s dph)

Preprava kuriérom je pre Vás tou správnou voľbou. Prosíme Vás uveďte do objednávky adresu kde Vás kuriér zastihne. Netreba sa spoliehať na sms správy od kuriérskych spoločností často nechodia alebo chodia oneskorene to hlavne v mesiaci december keď sú prepravné spoločnosti vyťažené. Pokiaľ Vás kuriér nezastihne na Vami zadanej adrese, bude sa snažiť doručiť zásielku v nasledujúci pracovný deň najčastejšie v čase od 8:00 do 18:00hod alebo si s ním dohodnete iný termín doručenia.

Platba dobierkou je u kuriéra spoplatnená a teda spolu za balík doručovaný dobierkou zaplatíte 4,90 € s DPH. Na váhe balíka nezáleží a cena jeho prepravy je nemenná teda 4,90€ s dph spolu so službou dobierka.

Bankovým prevodom je prepravné lacnejšie a to +2,90 € s dph,na váhe balíka nezáleží a teda doručenie na adresu je spoplatnené 2,90€ s dph.

Komfortný spôsob platby pre všetkých, ktorí k úhradám používajú bezhotovostný styk. Nepotrebujete so sebou nosiť príslušnú hotovosť, nikam chodiť, ani vyberať peniaze z bankomatu. Po vytvorení objednávky od nás emailom obdržíte údaje potrebné pre platbu. Tovar následne jednoducho uhradíte pod variabilným symbolom, ktorým je číslo objednávky. Ako náhle bude platba pripísaná na náš účet, tovar odošleme.